/
logo

Sesje sportowe

Sesja sportowa kierowana jest dla ludzi zajmujących się sportem. Nieważne, czy robisz to amatorsko, czy jesteś trenerem personalnym bądź prowadzisz zajęcia fitness.
Potrzebujesz zdjęcia na stronę internetową, a może chcesz zaktualizować stare zdjęcia?
Sesję sportową wykonujemy w wybranym wcześniej miejscu. Może to być siłownia, boisko sportowe czy sala gimnastyczna bądź studio. Nie jakim rodzajem sportu się zajmujesz , jeśli chcesz to uwiecznić to zapraszam do kontaktu. Wykorzystuję zarówno światło zastałe, jak i profesjonalny błysk. Zastanawiałeś się kiedyś, jak powstają klimatyczne, przyciemnione zdjęcia na siłowni z bardzo ładnie doświetlonym modelem? Jest to pomieszanie światła zastałego z dobrym, miękkim błyskiem. Niezbędny do tego jest odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie!

Sesje sportowe wyceniam indywidualnie, dlatego też proszę o wcześniejszy kontakt. Na sesję umawiamy się z co najmniej kilku dniowym wyprzedzeniem. W przypadku siłowni bądź obiektów zamkniętych, niezbędne jest zarezerwowanie miejsca (ważne, aby nikt nie przeszkadzał, dodatkowe osoby tylko wydłużają czas pracy, nierzadko uniemożliwiają odpowiednie wykadrowanie zdjęcia).

Klimat zdjęć dobieram do Twoich potrzeb.
Zapraszam do kontaktu.

Opłaty dodatkowe

  • Dojazd poza Łódź / Kwota ustalana indywidualnie
  • Zdjęcia nagrane na płycie / +15 zł